wtorek, Marzec 20, 2018
Home > Zdrowie i Uroda > Jak poprawić wielkość penisa?

Jak poprawić wielkość penisa?

Czy wiesz, że nawet 4 na 10 mężczyzn wykazuje niezadowolenie z rozmiarów swojego członka. Zwykle „brak akceptacji” swojego narządu płciowego dotyczy osób młodych, w wieku do 25 lat. Wówczas to, mężczyźni bardzo często za miarę męskości przyjmują właśnie rozmiar penisa.

Czy rozmiar ma znaczenie?
Według seksuologów, stosunek płciowy dający pełną satysfakcję kobiecie może odbywać się nawet z mężczyzną, którego długość penisa oscyluje w granicach 10 centymetrów. Wszystko to przez wzgląd na to, iż głębokość całkowita pochwy to właśnie, wspomniane 10 centymetrów. Oznacza to, że członek o takiej długości może przeprowadzić pełną penetrację.

Co więcej, w 2002 roku przeprowadzono badania dotyczące tego, czy według kobiet rozmiar ma znaczenie. W ankiecie udział wzięło 170 kobiet, które odpowiadały następująco:

  • 1% – rozmiar penisa jest kluczowy
  • 20% – rozmiar penisa jest ważny
  • 55% – rozmiar penisa jest raczej nie ważny
  • 23% – rozmiar penisa jest całkowicie nieistotny

Mimo, że tylko co piąta kobieta uważa rozmiar penisa za istotny, to wielu Panów pragnie powiększyć swoje prącie.

Do jakich rozmiarów powiększyć penisa?
Co ciekawe, badania na Uniwersytecie na Florydzie pokazały, że długość optymalnego członka w oczach kobiet wcale nie jest wygórowana. Średnia wskazanych wartości (przy użyciu modeli imitujących penisy) to zaledwie 16 centymetrów.

Jak powiększyć i poprawić wielkość penisa?
Proces powiększania członka może przebiegać na kilka różnych sposobów. Zdecydowanie najpopularniejszym, aczkolwiek niekoniecznie najskuteczniejszym rozwiązaniem są tzw. tabletki na powiększanie. Tego typu środki gwarantują wygodę, brak inwazyjności i pełne bezpieczeństwo. Niestety, nie zawsze okazują się skuteczne.

Gwarancję rezultatów uzyskamy natomiast wówczas, gdy zdecydujemy się na jeden z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Do wyboru mamy: zabieg nacięcia więzadeł wieszadłowych oraz wypełnianie członka kwasem hialuronowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *