poniedziałek, Luty 19, 2018
Home > Odchudzanie > Jak wyeliminować nadwagę z okolicy ud, pośladków i brzucha?

Jak wyeliminować nadwagę z okolicy ud, pośladków i brzucha?

Nadwaga to przypadłość, która stanowi niemały kłopot. Na zbędne kilogramy narzeka już niemal 50% Polaków. Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać? Jak temu zaradzić?

Przyczyny nadwagi
Wzrost średniej wagi przeciętnej jednostki uwarunkowany jest głównie przez dwa aspekty, a konkretniej: niezdrowe odżywianie oraz brak aktywności fizycznej.

Społeczeństwo prowadzi niezdrowy tryb życia, czego jedną z konsekwencji jest właśnie nadwaga. Wszak, wiele nie potrzeba by doszło do odkładania się tłuszczu – szczególnie w okolice ud, pośladków oraz brzucha.

Coraz więcej osób z nadwagą!
Na przestrzeni ostatnich trzech dekad liczba osób, które borykają się z nadwagą wzrosła o 100%. Jest to wynik coraz wygodniejszego, bardziej zautomatyzowanego trybu życia. Wszak, fizycznie pracuje coraz mniej osób.

Co więcej, dostarczane jest nam pożywienie słabej jakości, a popyt na jedzenie typu „fast” stale wzrasta.

Bądź świadomy/a! Wyeliminuj nadwagę.
Czy wiesz, że nadwaga to nie tylko defekt o charakterze estetycznym? Występowanie tej przypadłości to także źródło wielu chorób i zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Osoby otyłe są mniej odporne, cierpią na miażdżycę i nadciśnienie tętnicze. Na całym świecie ofiarami otyłości pada niemal 3 miliony osób. Zadbaj o kondycję swojego organizmu w dobrym czasie!

Przede wszystkim, należy zadbać o trzy kluczowe elementy: dietę, trening oraz suplementację. To właśnie za sprawą tych trzech instrumentów możesz pozbyć się nadwagi w bardzo szybkim czasie.

Dieta na odchudzanie powinna być zdrowa. Nie korzystaj z radykalnych głodówek – są one gwarancją jedynie efektu jojo i nie mają nic wspólnego z prowadzeniem zdrowego trybu życia.

Z kolei aktywność fizyczna musi cechować się regularnością i ogólnorozwojowością. Trenuj codziennie po 40-60 minut, a bardzo szybko zobaczysz efekty.

Suplementy stosuj w oparciu o niedobory w diecie/generowane zapotrzebowanie.

One thought on “Jak wyeliminować nadwagę z okolicy ud, pośladków i brzucha?

  1. Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *