niedziela, Styczeń 21, 2018
Home > Diety > Owoce Acai

Owoce Acai

Dieta, trening, suplementacja – trzy niezwykle istotne czynniki wpływające na szybkość i efektywność odchudzania. O ile dieta i trening to warunki konieczne, aby doszło do procesów spalania, o tyle suplementacja to swoisty wspomagacz.

Suplementy wspomagają odchudzanie w różnym stopniu. Na rynku istnieją dziesiątki różnych preparatów. Który wybrać?

Acai Berry – owoce Acai

Jednym z najpopularniejszych ostatnimi czasy suplementów diet jest jagoda Acai – owoc, którego skuteczność oceniana jest bardzo wysoko – nie tylko w kontekście odchudzania.

Acai Berry działa również:

  • opóźniająco na procesy starzenia
  • redukująco na cholesterol
  • hamująco na raka
  • wspomagająco na pracę serca
  • anty-gorączkowo

Jeśli zaś chodzi o odchudzanie, to Acai Berry swoją skuteczność zawdzięczają wysokiej zawartości błonnika, który naturalnie wspomaga metabolizm oraz oczyszcza organizm z toksyn.

Acai Berry zaleczana jest do grona termogeników, czyli pożywienia, które podwyższa temperaturę ciała i czerpie energię z tkanki tłuszczowej.

Acai Berry – hit czy kit?

Opinii na temat jagody Acai jest mnóstwo. Większość z nich ma bardzo pozytywny wydźwięk. Suplement ten oceniany jest bardzo wysoko głównie przez osoby, które jednocześnie realizują plan dietetyczny i treningowy. Oznacza to, że jagoda Acai doskonale sprawdza się jako wspomagacz odchudzania.

Acai Berry – ile można schudnąć?

Te pytanie bardzo często przewija się przez fora i portale internetowe. Odpowiedź na te pytanie nie może być precyzyjna, gdyż wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań, przebiegu treningu oraz danego jadłospisu.

Według opinii i recenzji – najlepsze wyniki suplementacji Acai Berry sięgają rzędu kilku kilogramów na miesiąc. Trudno wskazać alternatywny preparat, który pozwala na osiąganie podobnych rezultatów.

Owoce Acai – ile to kosztuje?

Wbrew pozoromo produkty z jagodą Acai nie należą do ekstremalnie drogich. Za zapas na miesiąc należy zapłacić od kilkudziesięciu do maksymalnie 150 złotych. Jak za gwarancję dobrych rezultatów to chyba warto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *