niedziela, Styczeń 21, 2018
Home > Diety > Acai Berry – właściwości, działanie, cena, opinie

Acai Berry – właściwości, działanie, cena, opinie

Ilość suplementów wspomagających odchudzanie jest ogromna. Tylko niektóre z nich dają realne efekty. Z całą pewnością do tego grona należy zaliczyć Acai Berry – jagodę, która naturalnie występuje w Ameryce Południowej.

Właściwości Acai Berry – działa nie tylko na odchudzanie

Jagoda Acai to suplement, który z powodzeniem może być wykorzystywany także we wspomaganiu pracy serca i jelit. Ponadto, właściwości tego owoca pozwalają wyhamować procesy starzenia oraz zapobiec tworzeniu komórek rakowych.
Pro-zdrowotne działanie tego owoca znane jest od dawien dawna. Zastosowanie jako wspomagacz odchudzania Acai Berry ma od niedawna. Swoją popularność jako suplement na odchudzanie zdobyła w XXI wieku.

Acai Berry – skuteczność w odchudzaniu

Acai Berry to produkt, który stanowi absolutny hit w kategorii suplementów wspomagających odchudzanie. Trudno znaleźć jakikolwiek ranking w którym nie będzie znajdować się w TOP 3 najlepszych preparatów.

Skuteczność Acai Berry to przede wszystkim zasługa błonnika naturalnego, który stanowi aż 16% jagody. Błonnik poprawia pracę jelit, reguluje metabolizm oraz hamuje apetyt (powoduje uczucie sytości).

Acai Berry – cena, gdzie kupić?

Suplementy diety zawierające jagodę Acai znaleźć można w drogeriach, aptekach oraz sklepach ze zdrową żywnością. Dostępne są również w Internecie.

Cena preparatu zależy od dawki w jednej kapsułce. Dla przykładu miesięczny zapas Acai Berry Extreme (jeden z najlepszych środków) to koszt 139 złotych. Czy warto? Biorąc pod uwagę opinię innych konsumentów – z całą pewnością.

Acai Berry – opinie

Opinie na temat tego suplementu są bardzo pochlebne. Większość recenzji eksperckich – również. Do najczęściej wymienianych zalet zaliczamy: szybkość działania, brak skutków ubocznych i efektu jojo.

Ponadto, użytkownicy sugerują, że Acai Berry wpływa również na lepsze samopoczucie i koncentrację. Cóż – z całą pewnością, jagody z Ameryki Południowej są suplementem godnym polecenia każdemu, kto pragnie schudnąć… i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *